Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

BIULETYN INFORMACYJNY - AMAZIS


powrót

2018-04-16

Szanowi Państwo!

 

W związku z planowanym wdrożeniem przez MRPIPS w Emp@tii nowych usług grupowych:

1. CSIZS ZUS_Raport  - Z1 CBB

2. MEN_RaportUczniów

3. MNiSWRaportStudentów

oraz konieczności, od miesiąca maja 2018, obsługi tych raportów i przygotowywania z nich sprawozdawczości uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym nasza firma przeszła pomyślnie w Ministerstwie testy zgodności aktualizacji z wymaganiami i w najbliższych dniach udostępnimy Państwu aktualizacje do programów Izyda, Amazis i Nemezis.

 

Jednocześnie informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, planujemy przeprowadzenie prezentacji online, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Na spotkaniach online szczegółowo omówimy zagadnienia związane z nową funkcjonalnością, jaka pojawi się w związku z usługami grupowymi w naszych systemach dziedzinowych. Planowane rozpoczęcie spotkań to przełom kwietnia/maja 2018. Dokładne terminy prezentacji będą ustalane z Państwem indywidualnie , po przesłaniu zgłoszenia.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zgłoszeniem swojej jednostki na prezentacje z usług grupowych formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ - USŁUGI GRUPOWE należy przesłać mailem na adres urszula@info-r.pl

 

***********************

Szanowi Państwo!

 

Miło nam poinformować, że wystartowała nasza nowa strona internetowa. Postaramy się, aby zawierała wszystkie przydatne dla Państwa informacje, w przystępnej i atrakcyjnej formie. Liczymy, że nowa witryna dostarczy Państwu przyjemnych wrażeń estetycznych a zarazem praca na programach naszej firmy będzie dla Państwa wygodna i komfortowa. Oprócz nowej strony proszę przygotować się także na nowe wizualizacje ikon oraz tapet startowych naszych produktów. Nowa strona będzie funkcjonować pod adresem www.info-r.pl, ale przez najbliższe tygodnie będzie ją można wywołać również przy użyciu starego adresu.