Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

IZYDA AKTUALIZACJA DO WERSJI 1.13

23.04.2018
powrót

Udostępniliśmy Państwu  aktualizację do wersji 1.13 programu Izyda - świadczenia wychowawcze zawierającą następujące zmiany:

 

1. Dodano obsługę usług grupowych : ZUS Z1CBB, MEN SIO, MNiSW POL-on.

 

W związku z wdrażaniem przez MRPIPS w Emp@tii nowych usług grupowych:

1. CSIZS ZUS_Raport  - Z1 CBB

2. MEN_RaportUczniów

3. MNiSWRaportStudentów

oraz konieczności, od miesiąca maja 2018, obsługi tych raportów i przygotowywania z nich sprawozdawczości uprzejmie informujemy, iż nasza firma przeszła pomyślnie w Ministerstwie testy zgodności aktualizacji z wymaganiami.

Jednocześnie informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, planujemy przeprowadzenie prezentacji online, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Na spotkaniach online szczegółowo omówimy zagadnienia związane z nową funkcjonalnością, jaka pojawiła się w związku z usługami grupowymi w naszych systemach dziedzinowych. Planowane rozpoczęcie spotkań to 24 kwietnia 2018. Dokładne terminy prezentacji będą ustalane z Państwem indywidualnie , po przesłaniu zgłoszenia. W związku z faktem, iż ponad 80 jednostek zgłosiło już swoje uczestnictwo w w/w spotkaniach terminarz zapalnowanych prezentacji powoli się nam zapełnia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zgłoszeniem swojej jednostki na prezentacje z usług grupowych formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ - USŁUGI GRUPOWE należy przesłać mailem na adres urszula@info-r.pl