Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

USŁUGI GRUPOWE - NOWE ZADANIA OD MAJA 2018

16.04.2018
powrót

W związku z planowanym wdrożeniem przez MRPIPS w Emp@tii nowych usług grupowych:

 

1. CSIZS ZUS_Raport  - Z1 CBB

2. MEN_RaportUczniów

3. MNiSWRaportStudentów

 

oraz konieczności, od miesiąca maja 2018, obsługi tych raportów i przygotowywania z nich sprawozdawczości uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym nasza firma przeszła pomyślnie w Ministerstwie testy zgodności aktualizacji z wymaganiami i w najbliższych dniach udostępnimy Państwu aktualizacje do programów Izyda, Amazis i Nemezis.

 

Jednocześnie informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, planujemy przeprowadzenie prezentacji online, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Na spotkaniach online szczegółowo omówimy zagadnienia związane z nową funkcjonalnością, jaka pojawi się w związku z usługami grupowymi w naszych systemach dziedzinowych. Planowane rozpoczęcie spotkań to przełom kwietnia/maja 2018. Dokładne terminy prezentacji będą ustalane z Państwem indywidualnie , po przesłaniu zgłoszenia.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zgłoszeniem swojej jednostki na prezentacje z usług grupowych formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ - USŁUGI GRUPOWE należy przesłać mailem na adres urszula@info-r.pl