Witaj!
Zapisz się do Naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Poprawnie zapisano się do newslettera.

Coś poszło nie tak, błąd podczas zapisu do newslettera. Skontaktuj się z nami.

Już subskrybujesz nasz newsletter.

Zamów rozmowę

Trwa pobieranie dostępnych terminów konsultacji
Termin konsultacji został zarezerwowany! Potwierdzenie terminu otrzymasz na podany adres e-mail.

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

BIULETYN INFORMACYJNY - HELIOS


Powrót

2022-08-11

Szanowni Państwo.


przekazujemy Państwu wersję instalacyjną programu ATAR - dodatki węglowe.


ATAR to system informatyczny, który został przygotowany do obsługi zagadnień związanych z realizacją zapisów Ustawy o dodatku węglowym oraz współpracy z CEEB. Umożliwia przeniesienie danych osobowych, adresowych i składów rodzin z systemów Indra - dodatki osłonowe, Eter - program Czyste Powietrze i Amazis - świadczenia rodzinne.


Udostępniona wersja będzie posiadała przygotowane przez producenta szablony dokumentów, ale nie będą one, z wiadomych przyczyn, zawierały zapisów dotyczących Dziennika Ustaw z opublikowaną Ustawą, dlatego konieczna będzie edycja ww. szablonów i uzupełnienie stosownych informacji po podpisaniu Ustawy przez Prezydenta i opublikowaniu jej w Dzienniku Ustaw.


Do poprawnej pracy programu konieczna jest instalacja, na danym stanowisku, motoru FireBird. Po zainstalowaniu program będzie uruchamiał się jako wersja demonstracyjna. Zgodnie z polityką naszej firmy 6 dniowa wersja demonstracyjna, jest pełną wersją programu, posiadającą jedynie ograniczenie czasowe użytkowania. Po złożeniu zamówienia, będzie możliwa aktywacja programu, a wprowadzone wcześniej dane oraz parametry połączeń z bazami zewnętrznymi Indra, Eter i Amazis zostaną zachowane do dalszej pracy z systemem.


Cena programu to:

999 zł brutto (w tym VAT) - bez limitu stanowisk


Druk zamówienia programu dostępny jest TUTAJ lub bezpośrednio spod programu ATAR (ikona Zamówienie licencji)


Dokumentacja w formacie pdf:

ATAR - instrukcja obsługi

ATAR - dokumentacja techniczna

ATAR - instrukcja instalacji programu


Instalacja FireBird:

FireBird 2.5 (32 bity)

FireBird 2.5 (64 bity)


Szanowni Państwo.


udostępniliśmy aktualizację do wersji 4.34 programu Helios - pomoc społeczna.


Zmiany zawarte w aktualizacji:


1. Zmodyfikowano wyliczenie sprawozdania MRiPS-03 tak, aby nie uwzględniało ono świadczeń przyznanych dla obywateli Ukrainy.


Zmiany zawarte w poprzedniej aktualizacji:


1. W oknie listy wniosków, w kryterium wyszukiwania wg świadczeń dodano pozycję "jednorazowe świadczenie pieniężne dla obywateli Ukrainy":


 

2. W oknie listy wniosków, w kryterium wyszukiwania wg statusu wniosku dodano pozycję "decyzja przyznająca bez zatwierdzenia":


 

3. W oknie listy wniosków dodano kryterium "status CBB":Uwaga!

Przygotowanie listy wniosków o jednorazowe świadczenie pieniężne dla obywateli Ukrainy, które nie zostały przez użytkownika zatwierdzone (brak danych w CBB), pozwoli Administratorowi Systemu ponownie przesłać zasilenie. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt na admin@info-r.pl lub na czacie.Szanowni Państwo,


przypominamy, iż w związku z wprowadzeniem przez MRiPS zmian na środowisku CSIZS (nowej szyny zewnętrznej WSO2) przekazujemy Państwu aktualizację do wersji 1.23c Emp@tii. Aktualizacja pakietu programów Empatia do wersji 1.23c JEST NIEZBĘDNA do poprawnej wymiany danych z bazą centralną i należy wykonać ją niezwłocznie.

Szanowni Państwo.


przekazujemy także Państwu wersję instalacyjną programu ELPIS - pomoc obywatelom Ukrainy.


ELPIS to system informatyczny, który został przygotowany do obsługi zagadnień związanych z realizacją zapisów specustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa. Program umożliwia realizację pomocy z zakresu przyznania świadczeń z tytułu rozporządzenia w sprawie maksymalnej wysokości świadczenia pieniężnego przysługującego z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy oraz warunków przyznawania tego świadczenia i przedłużania jego wypłaty (pomoc dla opiekunów w wysokości 40 zł).


Do poprawnej pracy programu konieczna jest instalacja, na danym stanowisku, motoru FireBird. Po zainstalowaniu program będzie uruchamiał się jako wersja demonstracyjna. Zgodnie z polityką naszej firmy 6 dniowa wersja demonstracyjna, jest pełną wersją programu, posiadającą jedynie ograniczenie czasowe użytkowania. Po złożeniu zamówienia, będzie możliwa aktywacja programu, a wprowadzone wcześniej dane pozostaną na bazie programu.


Cena programu to tylko :

449 zł brutto (w tym VAT) - bez limitu stanowisk


Druk zamówienia programu dostępny jest TUTAJ


Dokumentacja w formacie pdf:

ELPIS - instrukcja obsługi

ELPIS - dokumentacja technicznaMamy nadzieję, że nasz nowy produkt spełni Państwa oczekiwania. Pozostajemy otwarci na zgłoszenia Państwa jednostek dotyczące ewentualnej rozbudowy programu o dodatkowe funkcje.Główne funkcje programu:
  1. Możliwość ewidencji złożonego wniosku oraz załączników do wniosku (karty osoby przyjętej do zakwaterowania).
  2. Przeliczenie, należnej z wniosku, kwoty na podstawie danych z załączników.
  3. Możliwość wprowadzenia informacji o przeprowadzeniu weryfikacji warunków zakwaterowania i wyżywienia i wyniku tej weryfikacji.
  4. Możliwość wprowadzenia podwyższenia kwoty świadczenia w związku z decyzją wojewody.
  5. Możliwość przedłużenia okresu wypłaty świadczenia w związku z decyzją wojewody.
  6. Tworzenie harmonogramu wypłaty dla danego wniosku.
  7. Obsługa list wypłat.
  8. Generowanie zestawień i wydruków.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa zgłoszeniom uprzejmie informujemy, iż od 14 września 2020r wprowadzamy zmiany godzin pracy naszego DOK oraz Działu Technicznego i wydłużamy do godziny 16.00 w środę i czwartek dostępność naszych pracowników. Jednocześnie informujemy, iż wprowadzamy jeden, stały termin udostępniania wszystkich aktualizacji. Najnowsze wersje programów będą Państwu udostępnianie TYLKO W ŚRODY.

 

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach funkcjonalnych, statystycznych i marketingowych. Korzystając dalej z serwisu akceptujesz pliki cookies oraz Politykę Prywaności. Dowiedz się więcej