Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

USŁUGI GRUPOWE - NOWA FORMA SPRAWOZDAWCZOŚCI DLA GMIN

05.03.2020
powrót

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy z MRPIPS informację dotyczącą planowanego, na początek kwietnia 2020r, uruchomienia funkcjonalności Usługi Grupowej ZUS Z1 CBB. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi nowej formy sprawozdawczości dla gmin.

 

Zgodnie z informacją przesłaną przez Panią Katarzynę Kosiewicz Naczelnika Wydziału Testów i Homologacji w Departamencie Informatyki Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, skierowaną do producentów, Ministerstwo planuje udostępnić raporty (dla funkcjonalności Usługi Grupowe) dla gmin w pierwszym tygodniu kwietnia 2020r. Gminy (organ właściwy) będą miały 60 dni na obsługę otrzymanych danych. MRPIPS prześle do Państwa w tej sprawie stosowne pismo na platformie CAS.

 

Funkcjonalność związana z obsługą Usług Grupowych jest już dostępna w naszych systemach dziedzinowych i gotowa na obsługę w/w raportów i sprawozdawczości.

 

Instrukcja obsługi Usług Grupowych jest dostępna TUTAJ

 

Przygotowaliśmy także dla Państwa godzinny film z prezentacją w/w funkcjonalności. W przypadku zainteresowania tą pozycją, uprzejmie prosimy o przesłanie zamówienia dostępnego TUTAJ . Po otrzymaniu zamówienia, film zostanie udostępniony Państwu do pobrania, na koncie jednostki, na naszym ftp.