Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

BIULETYN INFORMACYJNY - HELIOS


powrót

2018-02-26

Szanowi Państwo!

 

Udostępniliśmy aktualizację do wersji 4.12 programu Helios - pomoc społeczna. Zmiany zawarte w aktualizacji:

 

1. Zmieniono sposób pozyskiwania danych z systemu Emp@tia, zapytania o dane będzie można również wysyłać z poziomu okna z danymi rodzin i członków rodzin.

 

2. Definiowanie formatów przelewów elektronicznych - dodano pole : odbiorca - nr dokumentu tożsamości.

 

3. W oknie Dane - Lista - Wniosków dodano możliwość założenia zdarzenia "wezwanie do złożenia wyjasnień", bez potrzeby otwierania danych wniosku i po wcześniejszym przypisaniu wywiadu środowiskowego do wniosku.

 

*********************************************************************************************************************************************************** 

Szanowi Państwo!

 

Miło nam poinformować, że wystartowała nasza nowa strona internetowa. Postaramy się, aby zawierała wszystkie przydatne dla Państwa informacje, w przystępnej i atrakcyjnej formie. Liczymy, że nowa witryna dostarczy Państwu przyjemnych wrażeń estetycznych a zarazem praca na programach naszej firmy będzie dla Państwa wygodna i komfortowa. Oprócz nowej strony proszę przygotować się także na nowe wizualizacje ikon oraz tapet startowych naszych produktów. Nowa strona będzie funkcjonować pod adresem www.info-r.pl, ale przez najbliższe tygodnie będzie ją można wywołać również przy użyciu starego adresu.