Witaj!
Zapisz się do Naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Poprawnie zapisano się do newslettera.

Coś poszło nie tak, błąd podczas zapisu do newslettera. Skontaktuj się z nami.

Już subskrybujesz nasz newsletter.

Zamów rozmowę

Trwa pobieranie dostępnych terminów konsultacji
Termin konsultacji został zarezerwowany! Potwierdzenie terminu otrzymasz na podany adres e-mail.

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

LICENCJE I AKTYWACJA PROGRAMÓW NA ROK 2023 (AMAZIS, NEMEZIS, CHEOPS, TALES, ETER, ELPIS)

16-11-2022
Powrót

Szanowni Państwo,


Udostępniliśmy Państwu aktualizacje systemów:


AMAZIS - świadczenia rodzinne do wersji 4.38

NEMEZIS - fundusz alimentacyjny do wersji 4.30

CHEOPS - dodatki mieszkaniowe i energetyczne do wersji 6.27

TALES - pomoc materialna dla uczniów do wersji 1.45

ETER - program Czyste Powietrze do wersji 1.08

ELPIS - pomoc obywatelom Ukrainy do wersji 1.04


umożliwiające wygenerowanie zamówienia na licencję oraz aktywację programu na rok 2023.


Po dokonaniu aktualizacji programów - do 31 stycznia 2023 r - nasze systemy będą uruchamiały się jako wersja demonstracyjna i oczekiwały na wprowadzenie kodu aktywacji na rok 2023. Uprawniające do pobrania kodu aktywacji na rok 2023 jest przesłanie do INFO-R Sp.J. uzupełnionego danymi druku zamówienia dostępnego pod ikoną ZAMÓWIENIE LICENCJI. Uprzejmie prosimy o uważne i przemyślane wypełnianie druku zamówienia - zwłaszcza części dotyczącej miesiąca wystawienia faktury (listopad 2022, grudzień 2022 czy styczeń 2023).

Faktury VAT z datą listopadową 2022 będą wystawiane dla zamówień przesłanych do dnia 30 listopada 2022.

Faktury z datą grudniową 2022 będą wystawiane dla zamówień przesłanych do nas do 30 grudnia 2022 (piątek) do godziny 15.00 (data 30 grudnia 2022 JEST DATĄ WPŁYWU ZAMÓWIENIA DO NASZEGO SYSTEMU).

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o monitorowanie przez Państwa kwestii zamówienia i faktury pod adresem dorota@info-r.pl. Po tym terminie wszystkie zamówienia (bez względu na określenie daty faktury na druku) będą realizowane z datą styczniową 2023.

 

Uprzejmie informujemy, iż we wszystkich w/w systemach, po aktualizacji, aktywna będzie funkcja aktywacji programu online na rok 2023. Po przesłaniu zamówienia w formie elektronicznej (lub tradycyjnie), użytkownik będzie miał możliwość dokonać aktywacji programu online, korzystając z ikony AKTYWACJA (menu System - Rejestracja). Po wybraniu ikony AKTYWACJA program zostanie aktywowany na rok 2023, jeżeli Państwa zamówienie zostało już przetworzone przez system zamówień naszej firmy - w przypadku, gdy zamówienie nie zostało jeszcze przetworzone pojawi się stosowny komunikat i należy ponowić próbę aktywacji programu po jakimś czasie (zamówienia będą przetwarzane do 24h).

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach funkcjonalnych, statystycznych i marketingowych. Korzystając dalej z serwisu akceptujesz pliki cookies oraz Politykę Prywaności. Dowiedz się więcej