Witaj!
Zapisz się do Naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Poprawnie zapisano się do newslettera.

Coś poszło nie tak, błąd podczas zapisu do newslettera. Skontaktuj się z nami.

Już subskrybujesz nasz newsletter.

Zamów rozmowę

Trwa pobieranie dostępnych terminów konsultacji
Termin konsultacji został zarezerwowany! Potwierdzenie terminu otrzymasz na podany adres e-mail.

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

BIULETYN INFORMACYJNY - ELPIS


Powrót

2022-11-16

Szanowni Państwo,


Udostępniliśmy Państwu aktualizację programu ELPIS - pomoc obywatelom Ukrainy do wersji 1.04 umożliwiającą wygenerowanie zamówienia na licencję oraz aktywację programu na rok 2023 oraz dodano kolejne miesiące do wydruku karty osoby przyjętej do zakwaterowania (zmiana załącznika do rozporządzenia ws wniosku).


Po dokonaniu aktualizacji programów - do 31 stycznia 2023 r - nasze systemy będą uruchamiały się jako wersja demonstracyjna i oczekiwały na wprowadzenie kodu aktywacji na rok 2023. Uprawniające do pobrania kodu aktywacji na rok 2023 jest przesłanie do INFO-R Sp.J. uzupełnionego danymi druku zamówienia dostępnego pod ikoną ZAMÓWIENIE LICENCJI. Uprzejmie prosimy o uważne i przemyślane wypełnianie druku zamówienia - zwłaszcza części dotyczącej miesiąca wystawienia faktury (listopad 2022, grudzień 2022 czy styczeń 2023).

Faktury VAT z datą listopadową 2022 będą wystawiane dla zamówień przesłanych do dnia 30 listopada 2022.

Faktury z datą grudniową 2022 będą wystawiane dla zamówień przesłanych do nas do 30 grudnia 2022 (piątek) do godziny 15.00 (data 30 grudnia 2022 JEST DATĄ WPŁYWU ZAMÓWIENIA DO NASZEGO SYSTEMU).

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o monitorowanie przez Państwa kwestii zamówienia i faktury pod adresem dorota@info-r.pl. Po tym terminie wszystkie zamówienia (bez względu na określenie daty faktury na druku) będą realizowane z datą styczniową 2023.

 

Uprzejmie informujemy, iż we wszystkich w/w systemach, po aktualizacji, aktywna będzie funkcja aktywacji programu online na rok 2023. Po przesłaniu zamówienia w formie elektronicznej (lub tradycyjnie), użytkownik będzie miał możliwość dokonać aktywacji programu online, korzystając z ikony AKTYWACJA (menu System - Rejestracja). Po wybraniu ikony AKTYWACJA program zostanie aktywowany na rok 2023, jeżeli Państwa zamówienie zostało już przetworzone przez system zamówień naszej firmy - w przypadku, gdy zamówienie nie zostało jeszcze przetworzone pojawi się stosowny komunikat i należy ponowić próbę aktywacji programu po jakimś czasie (zamówienia będą przetwarzane do 24h).


Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach funkcjonalnych, statystycznych i marketingowych. Korzystając dalej z serwisu akceptujesz pliki cookies oraz Politykę Prywaności. Dowiedz się więcej