Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

WERSJA DEMONSTRACYJNA "ETER - PROGRAM CZYSTE POWIETRZE" (NOWE ZADANIA GMIN)

05.10.2020
powrót

W związku z faktem, iż w dniu 25 sierpnia 2020 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podpisał ustawę z dnia 14 sierpnia 2020 r. o zmianie ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych oraz niektórych innych ustaw, która wchodzi w życie z dniem 1 października 2020 r. (wprowadzającej nowe regulacje w zakresie obowiązku wydawania przez wójtów, burmistrzów, prezydentów miast zaświadczeń dla osób fizycznych, które zamierzają składać wnioski o przyznanie dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub z wojewódzkich funduszach ochrony środowiska i gospodarki wodnej) udostępniamy Państwu nowy program ETER – program Czyste Powietrze.

 

 

Szczegółowe informacje, dotyczące programu, Ministerstwo przekazało Państwu na platformie CAS (treść tego komunikatu dostępna jest TUTAJ)

 

Aplikacja "ETER - program Czyste Powietrze" będzie pracowała na wspólnej bazie z Amazis - świadczenia rodzinne, korzystając z bazy danych (osobowych, adresowych, informacji o składach rodzin i dochodach poszczególnych członków) a także będzie umożliwiała współpracę i pobieranie danych z platformy Empatia.

 

W związku z powyższym:

 

- w dniu 28 września 2020r (poniedziałek) udostępniliśmy Państwu aktualizacje programów: Amazis, Izyda i Minerwa przygotowujące aktualne bazy danych pod współpracę z aplikacją ETER.

 

- w dniu 5 października 2020r (poniedziałek) udostępniliśmy Państwu instalację WERSJI DEMONSTRACYJNEJ SYSTEMU "ETER - PROGRAM CZYSTE POWIETRZE"

 

oraz dokumentację do w/w aplikacji.

 

 

Cena programu ETER - program Czyste Powietrze:   599 zł brutto

(bez względu na liczbę stanowisk - licencja ważna do końca 2021r)