Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

SELENE AKTUALIZACJA DO WERSJI 1.10

19.11.2019
powrót

Udostępniliśmy Państwu aktualizację do wersji 1.10 programu Selene - wspieranie rodziny. Zmiany zawarte w aktualizacji:

 

W związku z zakończeniem i wprowadzeniem zmian, związanych z poprawą jakości pracy na naszych programach, uprzejmie informujemy, iż wprowadziliśmy we wszystkich systemach dziedzinowych m.in. nowy, rozbudowany edytor decyzji i druków. Mamy nadzieję, że zmiany poprawią komfort Państwa pracy. W dokumencie dostępnym TUTAJ przedstawiamy Państwu niektóre funkcje nowego edytora. 

 

Po dokonaniu aktualizacji programów - do 31 stycznia 2020 r - nasze systemy będą uruchamiały się jako wersja demonstracyjna i oczekiwały na wprowadzenie kodu aktywacji na rok 2020. Uprawniające do pobrania kodu aktywacji na rok 2020 jest przesłanie do INFO-R Sp.J. uzupełnionego danymi druku zamówienia dostępnego pod ikoną ZAMÓWIENIE LICENCJI. Uprzejmie prosimy o uważne i przemyślane wypełnianie druku zamówienia - zwłaszcza części dotyczącej miesiąca wystawienia faktury (grudzień 2019 czy styczeń 2020). Faktury VAT z datą grudniową 2019 będą wystawiane dla zamówień przesłanych do nas do 20 grudnia 2019 (piątek) do godziny 15.00 (data 20 grudnia 2019 JEST DATĄ WPŁYWU ZAMÓWIENIA DO NASZEGO SYSTEMU. W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o monitorowanie przez Państwa kwestii zamówienia i faktury pod adresem dorota@info-r.pl). Po tym terminie wszystkie zamówienia (bez względu na określenie daty faktury na druku) będą realizowane z datą styczniową 2020.

 

Uprzejmie informujemy, iż we wszystkich w/w systemach, po aktualizacji, aktywna będzie funkcja aktywacji programu online na rok 2020. Po przesłaniu zamówienia w formie elektronicznej (lub tradycyjnie), użytkownik będzie miał możliwość dokonać aktywacji programu online, korzystając z ikony AKTYWACJA (menu System - Rejestracja). Po wybraniu ikony AKTYWACJA program zostanie aktywowany na rok 2020, jeżeli Państwa zamówienie zostało już przetworzone przez system zamówień naszej firmy - w przypadku, gdy zamówienie nie zostało jeszcze przetworzone, pojawi się stosowny komunikat i należy ponowić próbę aktywacji programu po jakimś czasie (zamówienia będą przetwarzane do 24h).